رسانه وندینگ ایران
دستگاه فروش خودکار ( وندینگ ماشین )
| نوشته ‌شده به دست iran vending | ( نظرات )
دستگاه وندینگ، دستگاه فروش خودکاری است که از طریق آن کالا های مختلف ممکن است به فروش برسد. ماشین های تجاری نباید با بازی های سرگرم کننده سکه یا ماشین آلات موسیقی اشتباه گرفته شود. اولین استفاده تجاری شناخته شده از دستگاه های فروش اتوماتیک در اوایل قرن 18 در انگلستان به وجود آمد، در حالی که "جعبه های افتخار" برای فروش فتیله و تنباکو استفاده می شد. این دستگاه ها در اواخر قرن بیستم نیز در مهاجر نشینهای انگلیسی-آمریکایی مورد استفاده قرار گرفتند.

 اولین کاربرد عملی تجاری استفاده از دستگاه فروش خودکار در ایالات متحده در سال 1888 رخ داد، زمانی که ماشین ها برای گسترش فروش آدامس  که فروش آن در غیر این صورت نمی توانست انجام شود، به ویژه در ایستگاههای قطار شهری و برون شهری نیویورک. صنایع آمریکایی عمدتا به فروش خودکار آدامس محدود بود،تا سال 1926 زمانی که دوران مدرن فروش اتوماتیک با ظهور دستگاه های فروش سیگار شکل تازه ای به خود گرفت، همچنین اولین دستگاه فروش خودکار نوشیدنی در سال 1937 به  کار گرفته شد.

 ایالات متحده قبل از ورود به جنگ جهانی دوم، تخمین زد که مردم قادر به کار به طور موثر برای 10- 12 ساعت یا بیشتر بدون  استراحت نمیباشند ، و بدین منظور استفاده از دستگاهای فروش خودکار افزایش یافت.
ماشین آلات وندینگ در دهه 1880 دراروپا مورد استفاده قرار گرفت، زمانی که آنها به فروش شیرینی و محصولات دخانیات مشغول بودند. در سال های اخیر، درامد دستگاه فروش خودکار  در این قاره در حال نزدیک شدن به ایالات متحده است. دستگاه فروش خوکار در ژاپن در دهه 1960 به طور جدی آغاز شد و به سرعت عامل اصلی در سیستم توزیع کشور شد.

توانایی دستگاه های فروش خودکار برای فروش محصولات با قیمت های رقابتی در هر ساعت بدون توجه به تعطیلات، در حال حاضر به طور گسترده ای شناخته شده است. این کسب و کار فراتر از کارخانه ها رشد کرده و این دستگاهها به طور معمول در مدارس، کالج ها و دانشگاه ها، مراکز تفریحی، مراکز بهداشتی، دفاتر و پاساژه و غیره استفاده می شود.

به طور معمول، خدمات دستگاه فروش خودکار ( وندینگ ) توسط شرکت ها (اپراتورها) ارائه می شود که ماشین ها را در مالکیت دیگران قرار می دهند. این شرکت ها تعمیر و نگهداری کامل و خدمات و همچنین محصولات مورد نیاز دستگاه (وندینگ) را ارائه می دهند . 

کلمات کلیدی

اسپرسو ساز، چایی ساز خودکار، وندینگ، وندینگ ماشین، وندینگ نوشیدنی، وندینگ قهوه، دستگاه فروش خودکار، دستگاه فروش اتوماتیک، دستگاه فروش خودکار تنقلات، قیمت دستگاه فروش خودکار، لیست قیمت، قیمت دستگاه فروش اتوماتیک، قیمت وندینگ، هزینه وندینگ ماشین، وندینگ چای، خرید دستگاه وندینگ، خرید دستگاه فروش خودکار،فروش وندینگ،فروش دستگاه فروش خودکار، قهوه ساز خودکار، قهوه ساز اتوماتیک، فروش خودکار قهوه، فروش خودکار نوشیدنی گرم، تلوان، لونک، ان اند دبلیو، نکتا، فروش هات چاکلت خودکار، فروش اتوماتیک تنقلات، فروش اتوماتیک نوشیدنی، فروش اتوماتیک آب معدنی، فروش تنقلات، کسب و کار وندینگ،vending, vending machine, snack vending, snack vending machine, coffee vending machine, necta ,TCN ,lonak
لینک های مرتبط: آرکا سدید صنعت ایرانیان ,

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
حقوق مادی و معنوی
تمامی مطالب توسط سایت ایران وندینگ ماشین ترجمه یا نوشته شده است و هر گونه استفاده از مطالب سایت تنها با اجازه نویسندگان و با ذکر منبع مجاز میباشد
صفحات
دیگر موارد
تعداد مطالب :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

ایران وندینگ ماشین :رسانه وندینگ ایران
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic